Автоматична фіксація порушень ПДР 2016

У понеділок, 04 липня 2016 року, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував запуск пілотного проекту роботи системи автоматичної фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху:”... за 6 годин тестового режиму усього на 3 камери відеофіксації було зафіксовано порушень на суму штрафів приблизно на 3 млн.грн.”. Зазначений проект стартував у Києві та Одесі.

Згідно офіційних даних це буде працювати наступним чином:


Чому сплата штрафу затримується чи зовсім не відбувається?

Згідно даних досліджень команди проекту “Штрафи ЮА” 70% громадян із числа, котрі не сплачують штрафи, не роблять цього через те, що не знають про наявність штрафів, невчасно отримують інформацію щодо їх нарахування, а також, м’яко кажучи, через незручний процес сплати.Вирішення проблемиПроблематикою своєчасності отримання повідомлень про нарахування штрафу займається сервіс "Штрафи ЮА", який є учасником програми Open Data Incubator 1991. Штрафи ЮА - це проект, націлений на миттєве інформування водіїв про наявність у них поточних або нових штрафів за порушення ПДР. Таким чином водії отримають можливість оплачувати штрафи швидко, а у випадках автоматичної фіксації порушень, погашати штраф із знижкою у 50% (згідно ст.300-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show / 80732-10 / page7). Завдяки цьому сума надходжень до бюджету може збільшитися з 43% до 83%. 


Джерела:
http://avakov.com/arsen-avakov-dlya-togo-chtobyi-na-dorogah-byil-poryadok-i-komfort-pridetsya-zanyatsya-samodistsiplinoy.html
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/80732-10/page7
http://www.segodnya.ua/criminal/top-narusheniy-na-dorogah-ukrainy-i-shtrafy-za-nih-717153.html

Плюсануть
Поделиться
Отправить
Класснуть
Запинить