• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Про проект

Перевірка та сплата штрафів за порушення ПДР

Ви можете сплатити штраф за постановою.

Про проект

Штрафи UA - це унікальний в Україні сервіс, що дозволяє водієві перевірити наявність штрафу, дізнатися про штраф відразу ж після реєстрації адмін порушення (на даний момент функція онлайн-перевірки наявності штрафів знаходиться в закритому тестовому режимі).

Призначення сервісу
Наявність у водіїв онлайн-можливості перевірки наявності штрафів і легкої сплати дозволять водіям погашати штрафи швидше. Ті, хто водять машину кожен день, гідно оцінять зручність отримання інформації про нові штрафи та перевірки старих. Функція сплати заборгованостей, наявна в сервісі, дозволить водіям уникнути нарахування пені та розглядів з виконавчими службами. Згідно досліджень команди Штрафи UA близько 70% водіїв, які не сплачують штрафи, не роблять цього саме з причин втрати протоколів, складності процесу сплати, відсутності часу, або просто забувають про існування штрафу. Також іноді кошти за сплату по штрафам не зараховуються на рахунок державного органу, про що водії занадто пізно дізнаються, при цьому штрафи продовжують вважатися несплаченими і по ним із часом нараховується пеня. Очевидною є користь для держави - оптимізація інформування водіїв в найближчому майбутньому призведе до значного зростання надходжень до бюджету.

Гарантія та безпека оплати

Функція оплати виконується через платіжну систему liqpay.com 2015 © (ПриватБанк Лiцензiя № 22 вiд 05.10.2011). Ми не зберігаємо інформацію по вашим банківськими картками. Кошти зараховуються на офіційний розрахунковий рахунок головного управління Державної казначейської служби України. Користувачі сервісу отримують офіційну квитанцію про оплату.


Конфіденційність

Згідно Закону України "Про захист персональних даних", перш ніж користувач зможе використовувати наш сервіс, йому потрібно буде дати дозвіл на обробку його персональних даних, за якими надаватиметься інформація щодо штрафів.