• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Страховка ОСЦПВ калькулятор — розрахунок вартості поліса автоцивілки

Щоб користувачі могли вибрати оптимальну за вартістю пропозицію страхової компанії, ми розробили калькулятор страховки авто. Щоб ним скористатися, необхідно ввести дані про державний номер транспорту. Ранжування результатів відбуватиметься від найдешевшого з найбільш вигідною знижкою до найвищого за ціною. Отримавши інформацію, що цікавить вас, про вартість автоцивілки, ви можете натиснути на кнопку «купити» і почати вводити дані про себе.

Штрафи UA — це зручний український сервіс, розроблений 2,5 роки тому. На нашому сайті ви зможете не тільки розрахувати поліс ОСЦПВ, а й придбати його онлайн. До ваших послуг чат техпідтримки, де ви можете задати ваші запитання представникам компанії або адміністраторам, прочитати відгуки клієнтів.

Як розрахувати страховку на машину?

Калькулятор автоцивілки дозволяє кожному бажаючому дізнатися, у скільки обійдеться поліс ОСЦПВ в Україні. Цей вид страхування є обов'язковим, тому ліміти відповідальності прописані в українському законодавстві. Тарифи визначаються цілою низкою чинників, докладніше про які можна почитати на нашому сайті.

При розрахунку вартості поліса під рукою повинен бути технічний талон транспортного засобу. З нього можна отримати інформацію про обсяг двигуна, місто реєстрації. Користуватися калькулятором не складно, заповнення даних у формі займе не більше 3 хвилин. Велика частина інформації заповнюється автоматично. Проте, краще звірити дані з техпаспортом.

Нагадаємо, що місто реєстрації не завжди можна визначити по буквах у держ. номері. Наприклад, номер починається з АА, що вказує на Київ, а машина була поставлена на облік в передмісті. У такому випадку вартість цивілкі буде нижче. Якщо ТЗ використовується в якості таксі, автоцивілка вийде дорожчою.

На сайті ви можете розрахувати страховку ОСЦПВ, купити поліс, а також дізнатися у представників компанії всю цікаву для вас інформацію за допомогою спілкування в онлайн-чаті. Пам'ятайте, що сервіс Штрафи UA підбирає мінімальну за ціною автоцивілки страхову компанію, проте якого саме страховика обрати, вирішувати тільки клієнту. Як правило, поліс оформляється на 1 рік.

Як розрахувати вартість страховки ОСЦПВ: калькулятор

Щоб самостійно розрахувати страховку на автомобіль, необхідно зробити наступні дії:

 1. В поле на сторінці введіть держ. номер авто.
 2. Після цього натисніть на кнопку «Розрахувати страховку».
 3. Система перенаправить вас на сторінку з розрахунком вартості автоцивілки.
 4. Перевірте, чи вся інформація про авто, яка була отримана з централізованої бази, вірна.

Зважайте на те, що на ціну автоцивільного страхування впливає об'єм двигуна машини, місто, в якому зареєстровано транспортний засіб, дата проходження техконтролю (це стосується вантажівок, автобусів і причепів для вантажних авто), наявність і розмір франшизи. При зміні цих параметрів ціна автоцивілки також буде змінюватися.

 • Ввод держ. номера
  вашого транспорту

  За статистикою 95% водіїв пам'ятають реєстраційний номер (держ. номер) свого авто

 • Вибір страхової
  компании

  Ми працюємо з тільки надійними страховиками, згідно рейтингу МТСБУ

 • Оплата та отримання
  ОСЦПВ на мейл

  Електронний поліс це точно такий же правовий документ, як і паперовий, але більш сучасний і зручний