Запитання

1. Як перевірити, що штраф погашений?

Дізнатися про погашення штрафу можна на нашому сервісі "Штрафи UA". Якщо ви сплатили штраф через наш сервіс, то після погашення штрафу ми відправимо вам на пошту повідомлення про те, що ваша постанова оброблена та штраф погашений. Також ви можете дізнатися про погашення штрафу, звернувшись до управління поліції.

2. Коли я отримаю повідомлення про погашення?

Термін відправки повідомлення про погашення залежить від наявності постанови та сплати в базі. Дана процедура займає від кількох днів до кількох тижнів. Ми повідомляємо користувачів сервісу "Штрафи UA" про статус погашення їх штрафів.

3. Штраф необхідно оплачувати на рахунок Казначейства за місцем порушення або за місцем проживання водія?

Згідно з даними управління безпеки дорожнього руху: "“Штрафи можна сплачувати за будь-яким рахунком, незалежно від місця скоєння порушення ПДР та проживання, окрім АР Крим та м. Севастополь.” (источник:http://www.sai.gov.ua/ua/info/18.htm). Ми рекомендуємо сплачувати штрафи за місцем порушення.

4. Що робити, якщо пройшло 15 днів з моменту отримання постанови?

Відповідно до ст.307, 308 КУпАП: «Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови… У разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до органу державної виконавчої служби... У порядку примусового виконання постанови… з правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу…».. Для закриття простроченої постанови, вам буде потрібно відвезти квитанцію про сплату штрафу в подвійному розмірі до управління поліції. Якщо постанова не була передана до виконавчої служби, її оброблять. Якщо постанову було передано до виконавчої служби, вам буде потрібно відвезти квитанцію про сплату штрафу в подвійному розмірі (якщо ви сплатили не в подвійному, то сплатити різницю) в державну виконавчу службу. Також вам доведеться заплатити витрати виконавчої служби.

5. Що робити, якщо оплатив меншу суму, ніж зазначено в постанові?

Якщо користувач сервісу "Штрафи UA" припустився помилки в сумі штрафу, ми повідомляємо його про це та координуємо в подальших діях. У ситуації, коли ви заплатили меншу суму штрафу, вам в першу чергу слід звернутися до управління поліції вашого міста. Якщо постанова ще не прострочена, ви зможете доплатити необхідну суму та, надавши обидві квитанції про оплату, закрити постанову. Якщо постанову прострочено, дивіться запитання №4.

6. Що робити, якщо сплатив більшу суму, ніж зазначено в постанові (переплатив)?

Якщо ви заплатили в строк, але заплатили більше суму штрафу, ніж було потрібно, ви можете повернути різницю з Казначейства, звернувшись для цього в управління поліції.

7. Після оплати через сервіс не отримав квитанцію, що робити?

Необхідно звернутися до технічної підтримки сервісу, написавши листа із зазначенням серії та номера постанови, яку сплатили: [email protected]

8. Як дізнатися які штрафи в мене є?

Дізнатися про наявність штрафів ви можете, звернувшись до управління поліції. Також незабаром, завдяки сервісу "Штрафи UA", водії України отримають можливість перевіряти інформацію про наявність штрафів через Інтернет.

9. Помилився в серії (або номері) постанови, що робити?

Сервіс "Штрафи UA" попереджає своїх користувачів про помилку, якщо серія введеної постанови відрізняється від допустимих серій за порушення ПДР (не судових). Якщо ви зробили помилку у серії або номері постанови, то для того, щоб постанова була оброблена, вам потрібно буде звернутися до управління поліції, яке видало постанову про штраф і пояснити ситуацію.

10. Як повернути сплачені гроші?

Для цього вам доведеться поїхати в управління поліції, написати заяву про повернення грошей та привезти необхідний пакет документів:

  • - паспорт громадянина України;
  • - ідентифікаційний номер платника податків;
  • - копію квитанції.

У заяві потрібно зазначити:

  • 1) МФО;
  • 2) ЄДРПОУ;
  • 3) Номер рахунку;
  • 4) Призначення платежу;
  • 5) Ідентифікаційний номер;
  • 6) ПІБ.

Користувачі сервісу “Штрафи UA” можуть отримати інформацію за пунктами 1, 2, 3, 4, звернувшись до технічної підтримки сервису“Штрафи UA”: [email protected]

Твитнуть
Поделиться
Плюсануть
Поделиться
Отправить
Класснуть
Запинить