• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Топ-5 страхових компаній України

У сервісі Штрафи UA зібрані кращі страхові компанії ОСАГО згідно рейтингу, складеного МТСБУ в 2018 році. Оцінка ґрунтувалася на:

 •          обсязі активів;
 •          кількості коштів в страховому фонді;
 •          рівні відшкодувань;
 •          частці зборів премій за видами страхування;
 •          відкритості страховика в плані надання інформації про свою роботу.

Рейтинг автострахування компаній 2018 виглядає наступним чином:

1. Оранта: Товариство з обмеженою відповідальністю, яке успадкувало від Укрдержстраху все, крім зобов'язань за довгостроковими договорами. Перетворення сталося в 1993 році. З 2007 СК стала приватним підприємством. Вибір страхових продуктів і послуг, що надаються, постійно розширюється. Клієнтів приваблюють мінімізацією ризиків, економією коштів. Географія філій у «Оранти» широка, що робить придбання її полісів зручним і викликає довіру.

2. ТАС: З'явилася в 1998 році. Відноситься до Інвестиційно-фінансової групи, до якої входять й інші фінансові, промислові торговельні структури. Входить до рейтингу ТОП-10 страхових компаній автоцивілки, надає безліч інших послуг. У списку кращих виявилася завдяки високим фінансовим показникам. У фірмі передбачено перестрахування ризиків, тому вона вважається однією з найнадійніших. Регіональна мережа включає 29 регіональних представництв і близько 450 точок продажів. В арсеналі СК більше 80 програм, серед яких як обов'язкове, так і добровільне страхування.

3. Провідна: Один з лідерів ринку, присутній на ньому з 1995 року. Це страхова компанія ОСЦПВ і інших послуг, яка на даний момент складається з 25 філій, розташованих по всій країні. Клієнтам пропонується скористатися 80 програмами, що дозволяють застрахувати:

 •          родину;
 •          малий або середній бізнес;
 •          холдинг або фінгрупам;
 •          підприємства, що відносяться до будь-якої галузі.

4. Княжа: У число рейтингових компаній з автострахування входить СК «Княжа». Серед її акціонерів VIG, який гарантує їй стабільність. Фірма фінансово стійка, її мережа поширюється на всі українські регіони. «Княжа» має власний цілодобовий колл-центр, команду продавців-консультантів, офіси, що відповідають за врегулювання страхових подій.

5. PZU Україна: Якщо ви вибираєте, де придбати ОСАГО, страхова компанія PZU запросто може виявитися в цьому списку. Фірма не була помічена в порушенні законодавства або невиплаті компенсацій по страховці. У списку PZU більше 75 програм. Згідно з опитуваннями, 85% клієнтів готові і далі продовжувати співпрацю з цим страховиком і не погодилися б його поміняти. Група PZU «родом» з Польщі, з'явилася вона в 1803 році. На даний момент кількість українських офісів перевалило за сотню.

Також до рейтингу надійних компаній МТСБУ входять:

6. UNIQA: Є частиною австрійської групи UNIQA Insurance Group, яка завоювала страховий ринок Східної і Центральної Європи. На території нашої країни існує більше 20 років, також є дочірнє підприємство «Уніка Життя», представлене в Україні з 2008 року. Судячи з показників, фірма обов'язково повинна була виявитися в п'ятірці кращих. У скарбничці страховика більше 90 програм, в тому числі і автострахування, 31 ліцензія. UNIQA - це 22 генеральних представництва, більше 250 філій по всій Україні.

7. AXA Страхування: В Україні з 2007 року, є частиною Групи АХА. Більш 500 000 людей вважають за краще страхувати тут:

 •          автомобіль;
 •          майно;
 •          автогромадянську відповідальність.

Також фірма займається медичним та іншими видами страхування. Опитування показують, що 95% клієнтів задоволені обслуговуванням в фірмі і не згодні її міняти. АХА має право на надання 20 видів страхових послуг.

8. ВУСО: З'явилася в 2001 році, кадровий склад налічує близько 400 фахівців. В Україні відкрито 31 філію. Термін страхових виплат за більшістю договорів не перевищує 7 днів. ВУСО - лідер продажів в сфері онлайн-страхування. У організації більше 90% задоволених клієнтів. Спеціалізація ВУСО - медичне, авто- і туристичне страхування.

9. Країна: Регіональна мережа «Країна» працює з 1994 року. Налічує 98 офісів по всій Україні. Страховик ліцензований за 20 видами страхування. Серед популярних послуг: страхування майна, машин, домашніх тварин, здоров'я.

10. Глобус: У першій десятці завдяки кількості оформлених договорів виявилася фірма «Глобус». За показниками продажів «Зелених карт» її частка на українському ринку - 10%. Клієнтська база більше 2,5 млн осіб. «Глобус» обслуговує як фізичних, так і юридичних осіб, співпрацює з іноземними та вітчизняними СК. Успішно проходить аудит.

11. Просто-Страхування: Існує 21 рік. Фірма є наступницею організації «Укрінмедстрах». Серед запропонованих продуктів:

• Автострахування: КАСКО, Зелена карта, ОСАГО(автоцивілка).

• Страхування майна (житла).

• Туристичне страхування (медичні витрати).

12. ПрАТ «Універсальна»: Фірма працює близько 20 років, добре зарекомендувала себе на вітчизняному страховому ринку. Мережа включає більше 300 офісів. У числі акціонерів ПрАТ «Універсальна» міжнародні інвестори. Страхування майна, життя, здоров'я, КАСКО, ОСАГО - страхова компанія пропонує величезний вибір послуг. СК пропонує цілодобову клієнтську підтримку і програму лояльності.

13. Українська Страхова Група: Компанія, що з'явилася 18 років тому, заснована виключно на національному капіталі. Українська Страхова Група - спадкоємиця «Напарс». Організація надає 25 видів послуг і 50 програм в сфері страхування.

14. ІНГО Україна: Більше 40 видів страхових послуг, 26 філій і 100 точок обслуговування - це компанія ІНГО Україна.

15. Страхова компанія «Брокбізнес»: більше 15 років працює на ринку України. Компанія входить до Аграрного страхового пулу, Ядерного страхового пулу, Страхового бюро України. У фірмі 50 філій, 43 ліцензії, що дають їй можливість надавати страхові послуги, більше 50 продуктів. Згідно з даними «Експерт-Рейтинг», «Брокбізнес» входить в число найбільш фінансово стійких компаній.

16. СК АСКО ДС: відкрилася в 1991 році. Всього в Україні 38 її філій.

Страховий ринок України перебуває в постійному розвитку, на ньому з'являються нові гравці, які витісняють старих. Рейтингові оцінки дозволяють виявити найбільш сильних з них. Для клієнтів це спосіб убезпечити себе у виборі надійного страховика, а для СК - поштовх до розвитку.

Дізнатись більше про компанії з якими ми співпрацюємо: