• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

МТСБУ повернув можливість оформити електронний поліс ОСЦПВ

Cьогодні, 20 січня 2022 року, вже знову можна придбати онлайн електронний поліс. Відразу після покупки він буде доступний у додатку та завжди під рукою в форматі PDF.

В Україні тимчасово неможливо придбати ЕЛЕКТРОННИЙ ПОЛІС ОСАГО.

Нагадуємо, що з 13.01.21 сервіс МТСБУ призупинив роботу, у зв'язку з цим всі інтернет-сервіси з продажу ОСЦПВ, у тому числі polis.ua розмістили у себе подібну інформацію. На період відновлення МТСБУ неможливо перевірити поліси, які оформлені в електронному вигляді, в “Дія” та через сайт МТСБУ.

ТОП-12 причин сплачувати штрафи через сервіс Штрафи UA

Сьогодні існує безліч методів оплати штрафів у державних та комерційних сервісах. Багато хто встановлює комісію за транзакції, не роблячи при цьому нічого. А інші беруть дані не в першоджерела, а в посередників і змушують користувача платити двічі.

Запуск автоматичної фотофіксації порушень в Україні

В Україні 1 червня 2020 було запущено автоматичну фотофіксацію правопорушень. У 00:01 запрацювали перші 50 камер у м. Києві та області. Для когось це гарна новина, для когось не дуже. Відтепер лихацтво на дорозі завжди коштуватиме грошей. З камерою не домовишся.

Електронні водійські документи та додаток «Дія»

На додаток до електронних страхових полісів, які стали доступні українцям у 2018 році, з грудня 2019 в Україні вводяться електронний техпаспорт і цифрові права. Тепер можна показувати електронні документи в смартфоні і не носити з собою пластикові оригінали.

Неправильна парковка в Україні, оплата штрафу: скільки і за що?

Штрафи за паркування, що порушує правила — одна з найбільш частих санкцій, що застосовується до водіїв. Розглянемо, в яких випадках автомобілістів можуть оштрафувати.

Оновлені реквізити для оплати штрафів в форматі IBAN вже на Штрафи UA

З 1 листопада 2019 року Україна переходить на IBAN. IBAN — це міжнародний стандарт номера банківського рахунку, що використовується в 67 державах.

Як правильно cплатити штраф за порушення ПДР або правил паркування — нові реквізити в форматі IBAN

Щоб сплатити штраф, перевірте реквізити рахунків для оплати штрафів: З 3 січня 2020 року в Україні вступають в дію нові реквізити дрежавних казначейських служб.

Розпочали дію зміни при покупці поліса автоцивілки

Згідно розпорядження Нацкомфінпослуг від 14.12.2017 № 4498 вступили в силу зміни в покупці поліса ОСЦПВ. У статті ми наводимо перелік основних змін

Відмінності оплати штрафів за порушення правил паркування

У ряді українських міст водіїв почали штрафувати за порушення правил паркування. Інспектори з паркування складають повідомлення про порушення без присутності водія та виписують штраф, який необхідно сплатити протягом 30 днів. Однак, при оплаті штрафу за порушення паркування потрібно бути уважним, адже такі штрафи сплачуються інакше, ніж штрафи, виписані патрульними.