• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • Електронна квитанція

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Розпочали дію зміни при покупці поліса автоцивілки

Згідно розпорядження Нацкомфінпослуг від 14.12.2017 № 4498 вступили в силу зміни в покупці поліса ОСЦПВ. У статті ми наводимо перелік основних змін

Відмінності оплати штрафів за порушення правил паркування

У ряді українських міст водіїв почали штрафувати за порушення правил паркування. Інспектори з паркування складають повідомлення про порушення без присутності водія та виписують штраф, який необхідно сплатити протягом 30 днів. Однак, при оплаті штрафу за порушення паркування потрібно бути уважним, адже такі штрафи сплачуються інакше, ніж штрафи, виписані патрульними.

Що станеться, якщо не сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху?

Є люди, яким здається, що якщо не сплатити штраф ДАІ, нічого страшного не трапиться. Але це не так. Штрафники потрапляють під державні санкції. Після того, як був накладений штраф, у водія є 10 діб на те, щоб його оскаржити, і 15 діб, щоб провести добровільну оплату.

Сплата штрафу зі знижкою 50% в Україні не діє

Водіїв дезінформують про те, що штрафи в Україні можна платити з 50% знижкою. Все більше і більше звернень до технічної підтримки сервісу Штрафи UA з питанням: «Як оплатити штраф зі знижкою 50%?»

Калькулятор розрахунку страхової виплати при ДТП за полісом ОСЦПВ. Максимальна сума відшкодування збитку

Страхова сума ОСЦПВ - це кошти, які страховик виплатить постраждалим у дорожній пригоді з вини людини, яка була за кермом застрахованого авто. Розмір виплачуваних коштів закріплений законодавчо (ЗУ № 1961 IV від 01.07.2004)

Базовий тариф ОСЦПВ

Тарифи автоцивілки не змінюються за примхою страхових компаній, вони закріплені на законодавчому рівні, але можуть відрізнятися в залежності від різних факторів. Основа розрахунку - базовий тариф ОСЦПВ. Його рівень встановлюється Центральним банком, підкріплюється Нормативно-правовими актами. Потім він множиться на різні коригувальні коефіцієнти. Щоб розрахувати вартість автоцивілки для свого ТЗ, скористайтеся онлайн-калькулятором сервісу Штрафи UA. Дізнайтеся свій тариф, просто ввівши номер авто.

Топ-5 страхових компаній України

У сервісі Штрафи UA зібрані кращі страхові компанії ОСАГО згідно рейтингу, складеного МТСБУ в 2018 році. Оцінка ґрунтувалася на: обсязі активів; кількості коштів в страховому фонді; рівні відшкодувань; частці зборів премій за видами страхування; відкритості страховика в плані надання інформації про свою роботу.

Мінімальний термін страхування автоцивілки в Україні

Незалежно від терміну страхування ОСЦПВ договір страхування автоцивільної відповідальності діє тільки в межах України. Якщо авто покине межі країни, потрібно буде оформляти інший вид страховки - «Зелену Карту». Якщо ваш транспортний засіб має українську реєстрацію, але ви тимчасово проживаєте в зоні АТО або Криму, найкращим рішенням буде оформлення «Зеленої карти».

Правила страхування АВТОЦИВІЛКА

Правила страхування ОСЦПВ свідчать, що цей вид страховки повинен бути у кожного водія, тому раз на рік власник авто повинен викласти певну суму страхової компанії. Ще один поліс, який можна придбати в Україні - КАСКО. Він добровільний, обов'язково купувати його повинні тільки люди, які купують машину в кредит.

Люди на колісних кріслах стануть рівноправними учасниками руху українськими дорогами

Зміни в ПДР 2018. Спираючись на Закон «Про осіб з інвалідністю», Кабмін вирішив поміняти ПДР постановою від 11.07.2018 № 553. Змінилося формулювання «інвалід»: тепер буде використовуватися словосполучення «особа з інвалідністю», а поняття «інвалідна коляска» перетворилося в «крісло колісне» .