• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

ТОП-12 причин сплачувати штрафи через сервіс Штрафи UA


«Я знайду дешевше»: як ми у Штрафи UA вирішуємо проблеми, за які ніхто не береться, і чому це стільки коштує.

Сьогодні існує безліч методів оплати штрафів у державних та комерційних сервісах. Багато хто встановлює комісію за транзакції, не роблячи при цьому нічого. А інші беруть дані не в першоджерела, а в посередників і змушують користувача платити двічі.

Досить часта ситуація, коли співробітники банку на касі вбивають призначення платежу вручну та часто помиляються (розмір таких помилок становив приблизно 40 млн грн за весь час). Такі платежі неможливо скоригувати без участі водія та відвідування ним поліції. Якщо при сплаті штрафу стався збій з вини банку і ви про це не дізналися - через час ви можете зіткнутися з арештом рахунків у цьому банку. Не буде закриття виконавчого провадження за вас банком у якості вибачення за витрачений вами час і гроші не з вашої ж вини.

Що важливо знати?

У сервісі Штрафи UA ми даємо вибір для користувача:

 • отримувати інформацію про наявність штрафів – безкоштовно,
 • перевіряти статуси постанов – безкоштовно,
 • переглядати деталі порушення – безкоштовно,
 • перевіряти документи – безкоштовно.

Значна кількість водіїв вважає за краще платити штрафи через наш сервіс, не дивлячись на високу вартість, і ось чому:

 1. Ми не роботи і відповідаємо кожному персонально, вникаючи в проблему і допомагаючи саме у вашому випадку. Нам можна написати будь-яке питання щодо штрафів, ми надамо роз'яснення, допоможемо знайти рішення у конкретному випадку.
 2. Ми гарантуємо зарахування коштів на рахунок казначейства в день сплати. У нашому додатку дані заповнюються автоматично з реєстрів порушень, що зводить до нуля можливість помилки при оплаті. Крім того, оплата здійснюється в день, коли ви здійснюєте платіж, а не в банківські робочі години, як це працює в інших сервісах. Це важливо, т.к. на сплату штрафу без пені або з пільгою є чіткі законодавчі терміни.
 3. Ми відображаємо штрафи всіх типів на відміну від існуючих сервісів, і даємо можливість правильно їх оплатити. Незалежно від того, ким винесено постанову (камерою, патрульним або ж інспектор з паркування залишив повідомлення на лобовому склі авто), ми покажемо вам всі штрафи за вашим авто або водійським посвідченням.
 4. З нами штрафи закриваються у всіх реєстрах порушень, адже при некоректній сплаті постанови можуть мати різні статуси в офіційних реєстрах: в одному реєстрі (фотофіксації) сплачено – в іншому (адмін порушень) не сплачено.При сплаті через наш сервіс постанова буде сплаченою і в реєстрі адміністративних порушень, і в реєстрі фотофіксації.
 5. Ми повертаємо кошти за власний рахунок клієнту у випадку, якщо у нас був збій. Ми оплачуємо сам штраф і всі наслідки своїми грошима* (не стосується випадків, коли клієнт самостійно запровадив некоректні дані під час оплати вручну).
 6. Ми допомагаємо повернути кошти, якщо клієнт помилився при неавтоматичній оплаті (вручну на сайті або в іншому сервісі, банку тощо).
 7. Ми допомагаємо усунути помилку та закрити штраф. Якщо користувач припустився помилки у сумі постанови, ми скоординуємо процес доплати. Наш додаток дозволить виявити таку проблему, якщо ви недоплатили в іншому сервісі або переплатили і допоможе вирішити її, не допустивши подібного в майбутньому. У деяких випадках, якщо це можливо, ми допомагаємо клієнту закрити штраф, який сплачений з помилками в серії, сумі та який не спрямований у ДВС (сплачений у строк).
 8. Ми консультуємо не лише наших клієнтів. Кожен, хто зіткнувся з проблемами при сплаті штрафу, може отримати від нас консультацію чи актуальну інформацію про штраф.
 9. Ми відстежуємо закриття штрафів у базі порушень та гарантуємо їх погашення. Ми розробили поняття погашення, щоб повідомити користувача про факт правильного з'єднання платежу та ухвали в базі поліції (інспекції), яка свідчить про відсутність наслідків для водія (наслідки у вигляді боргів у юстиції, арешту рахунків та майна). У разі закриття штрафу (погашення) ми надсилаємо інформацію про це клієнту. Це означає, що вашу оплату було проведено коректно, на правильні реквізити, вчасно та об'єднано з постановою в офіційній базі.
 10. Ми заощаджуємо. Завдяки зручному лічильнику, ви можете відстежувати пільговий період для сплати штрафів з автофіксації та від інспекцій з паркування, а також контролювати термін для своєчасної оплати інших ПДР-штрафів. Крім того, при сплаті за пільговий період Ви можете врятувати дерево в прямому сенсі – якщо Ви сплачуєте штраф з камери протягом 10 днів з моменту сповіщення про порушення – паперова постанова не буде надрукована та надіслана поштою.
 11. Ми соціально-відповідальна компанія, яка безпосередньо отримує дані щодо штрафів від інспекцій з паркування та від патрульної поліції за прямими договорами. Крім того ми стимулюмо водіїв керувати безпечно і виплачуємо їм додаткові бонуси за безпечне водіння.
 12. Ми домагаємося спрощення та прискорення процесів зі штрафів на користь користувачів, ми ведемо конструктивний діалог з державою, працюємо зі ЗМІ, так, наприклад, ми стояли біля витоків відкриття реєстрів за порушеннями, щоб автоматизувати оповіщення в електронному вигляді. Тепер цим методом користуються усі фінансові установи.

У нашому сервісі ми вирішуємо завдання зі штрафів під ключ для користувачів, даруємо емоції, робимо складне простим, даємо цифровий метод оплати, в той час, як «під капотом» ховається складний механізм взаємодії різних державних служб, і те, що сьогодні обирає все більше нових водіїв – свідчить про те, що наша послуга є якісною, затребуваною та цінною.

Дата публікації: 08.11.2021