• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Автострахування в Україні: електронний поліс ОСАГО

ОСАГО - обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Автострахування цього типу означає, що в разі ДТП збиток сплатить не господар автомобіля, винний в пригоді, а страхова компанія. Документ надається в паперовому або електронному вигляді.

Як сплатити штраф, використовуючи сервіс «Штрафи UA»?

Швидка оплата штрафів онлайн стає можливою завдяки нашому сервісу. Вам необхідно заповнити форму наступною інформацією: Серія та номер постанови. Всі дані вводяться кирилицею. Регіон порушення. Виберіть область, в якій було вчинено правопорушення, вона вказана в постанові.

Перевірка штрафів в Україні

Оперативну перевірку штрафів ДАІ в Україні незабаром можна буде здійснити онлайн. Використовуючи сайт або програму для мобільного Штрафи UA, автовласники легко погасять штрафи за порушення ПДР. Поява зручного додатка порадує автомобілістів, убезпечивши їх від нарахування пені за прострочення оплати штрафів і заощаджуючи час, зробивши процес оплати максимально швидким.

В Украине запущено первое приложение по оплате штрафов за нарушения ПДД

Первое украинское приложение для оплаты и погашения штрафов за нарушения ПДД

Як сплатити штраф за порушення ПДР в Україні?

Ще один варіант для швидкої оплати онлайн - сервіс Штрафи UA, який діє принципово інакше: ви в будь-який час і не виходячи з дому / машини через додаток в своєму мобільному телефоні сплачуєте штраф, отримуючи квитанцію про оплату та, що найголовніше, інформацію про погашення постанови.

Навіщо перевіряти погашення штрафу?

Якщо ви порушили ПДР, і співробітник поліції оформив порушення, ви зобов'язані сплатити зазначений в протоколі штраф протягом 15 днів. Якщо оплата не пройшла вчасно, сума подвоїться. Далі можуть виникнути нші неприємні санкції - аж до того, що ваше авто можуть відправити на штрафмайданчик, а вам доведеться сплатити пов'язані з цим витрати.

Автоматична фіксація порушень ПДР 2016

У понеділок, 04 липня 2016 року, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував запуск пілотного проекту роботи системи автоматичної фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху:”... за 6 годин тестового режиму усього на 3 камери відеофіксації було зафіксовано порушень на суму штрафів приблизно на 3 млн.грн.”. Зазначений проект стартував у Києві та Одесі.

Евакуація авто за порушення ПДР в Україні

Згідно актуальних змін законодавства у патрульних є право на евакуацію автомобілів, які були припарковані в неналежних місцях. За словами директора департаменту комунікацій МВС, всі транспортні засоби, що порушують правила паркування, підлягають евакуації, зокрема мова йде про машини, які знаходяться на трамвайних коліях. Щоб отримати авто назад, водіям доведеться сплатити штраф: 255-680 грн.

Основні причини ДТП в 2016 році

У червні 2016 року Верховною Радою України було прийнято законопроект, згідно із яким посилюється покарання за керування транспортом у нетверезому стані. Необхідність змін була зумовлена зростанням кількості ДТП, головними учасниками яких були п'яні водії. У зв'язку з цим команда «Штрафи ЮА» вирішила проаналізувати статистику ДТП за 2016 рік, виявивши основні причини їх вчинення.

Перелік штрафів за порушення ПДР в Україні 2016

Розміри штрафів і термінів позбавлення прав за порушення Правил дорожнього руху України із зазначенням статей Кодексу України про адміністративні правопорушення.