• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Евакуація авто

Причини евакуації автомобіля. Дії у випадку евакуації. Вартість.

Куди сплачувати штрафи за порушення ПДР в Україні? Нові реквізити!

Реквізити для сплати штрафів за порушення ПДР за регіонами України станом на 02 липня 2017р.

Вступають в силу нові штрафи за парковку

ВРУ прийняла законопроект про штрафи за парковку, згідно з яким інспектори парковок і поліцейські отримають право штрафувати водія навіть без його присутності на місці. Співробітникам поліції досить сфотографувати машину з двох ракурсів, щоб було видно GPS-дані та час.

Автострахування в Україні: електронний поліс ОСАГО

ОСАГО - обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Автострахування цього типу означає, що в разі ДТП збиток сплатить не господар автомобіля, винний в пригоді, а страхова компанія. Документ надається в паперовому або електронному вигляді.

Як сплатити штраф, використовуючи сервіс «Штрафи UA»?

Швидка оплата штрафів онлайн стає можливою завдяки нашому сервісу. Вам необхідно заповнити форму наступною інформацією: Серія та номер постанови. Всі дані вводяться кирилицею. Регіон порушення. Виберіть область, в якій було вчинено правопорушення, вона вказана в постанові.

Перевірка штрафів в Україні

Оперативну перевірку штрафів ДАІ в Україні незабаром можна буде здійснити онлайн. Використовуючи сайт або програму для мобільного Штрафи UA, автовласники легко погасять штрафи за порушення ПДР. Поява зручного додатка порадує автомобілістів, убезпечивши їх від нарахування пені за прострочення оплати штрафів і заощаджуючи час, зробивши процес оплати максимально швидким.

В Украине запущено первое приложение по оплате штрафов за нарушения ПДД

Первое украинское приложение для оплаты и погашения штрафов за нарушения ПДД

Як сплатити штраф за порушення ПДР в Україні?

Ще один варіант для швидкої оплати онлайн - сервіс Штрафи UA, який діє принципово інакше: ви в будь-який час і не виходячи з дому / машини через додаток в своєму мобільному телефоні сплачуєте штраф, отримуючи квитанцію про оплату та, що найголовніше, інформацію про погашення постанови.

Навіщо перевіряти погашення штрафу?

Якщо ви порушили ПДР, і співробітник поліції оформив порушення, ви зобов'язані сплатити зазначений в протоколі штраф протягом 15 днів. Якщо оплата не пройшла вчасно, сума подвоїться. Далі можуть виникнути нші неприємні санкції - аж до того, що ваше авто можуть відправити на штрафмайданчик, а вам доведеться сплатити пов'язані з цим витрати.

Автоматична фіксація порушень ПДР 2016

У понеділок, 04 липня 2016 року, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував запуск пілотного проекту роботи системи автоматичної фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху:”... за 6 годин тестового режиму усього на 3 камери відеофіксації було зафіксовано порушень на суму штрафів приблизно на 3 млн.грн.”. Зазначений проект стартував у Києві та Одесі.