• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Навіщо перевіряти погашення штрафу?

Якщо ви порушили ПДР, і співробітник поліції оформив порушення, ви зобов'язані сплатити зазначений в протоколі штраф протягом 15 днів. Якщо оплата не пройшла вчасно, сума подвоїться. Далі можуть виникнути нші неприємні санкції - аж до того, що ваше авто можуть відправити на штрафмайданчик, а вам доведеться сплатити пов'язані з цим витрати.
Згідно з соціологічними дослідженнями, одна з найчастіших причин проблем з поліцією - ситуації, коли водій сплатив штраф, проте гроші на рахунок державного органу не надійшли. Виявляється, не всі дані платежу вводяться автоматично, бувають несправності в системі. Водій потрапляє в складне становище: платіж був здійснений вчасно, проте поліція про це не знає, і справу вже передали до виконавчої служби.

Таким чином виходить, що повноцінна гарантія вашого спокою залежить від своєчасності сплати штрафу та перевірки його погашення (зарахування грошей на вказаний рахунок).

Де сплатити штраф?

Уважно поставтеся до процесу сплати штрафу! Фахівці вважають, що проблеми багатьох водіїв відбуваються від того, що вони забувають про погашення штрафу, втрачають протоколи, впевнені, що зробити платіж дуже складно, або в процесі сплати з різних причин допускаються помилки. На сьогоднішні сплата штрафу здійснюється в будь-якому банку України та інтернеті. Єдина умова - уважно заповніть документи, правильно введіть всі цифри! Один неправильний або пропущений знак призводить до тяжких наслідків: платіж не проходить, пеня зростає, справа за вашим порушенням передається у виконавчу службу, водій в паніці, і в найгіршому випадку на вас чекає судовий розгляд, великі стягнення. Насправді проблем уникнути легко, від вас вимагається лише вчасно сплатити штраф та обов'язково зробити перевірку зарахування грошей. Штрафи можна сплатити в будь-якому відділенні банку незалежно від місця вчинення порушення та проживання, крім міст Криму.

Як перевірити надходження грошів на рахунок?

Якщо ви вже сплатили штраф, але сумніваєтеся, чи правильно ви заповнили документи, або чи надійшли гроші за вказаною адресою, зверніться в поліцію або до інспектора адмінпрактики ДАІ та перевірте надходження коштів по єдиній базі даних. Для цього візьміть із собою посвідчення особи, постанову про порушення та корінець квитанції про погашення штрафу, щоб у вас було підтвердження факту сплати.
В цілому, сплата штрафу та перевірка зарахування грошей навіть після створення єдиної бази залишається головним болем для водіїв. Ситуації можуть бути і більш складними. Водій, наприклад, живе в Києві, а постанову виписали йому в Запоріжжі. Він сплатив його в Запоріжжі, прийшов перевірити платіж вже вдома в київську поліцію, а там даних з цієї нагоди «не бачать». Їхати до Запоріжжя ніхто, звичайно, не буде, а номери телефонів та оператори часто недоступні.
Здавалося б, для перевірки є сайт Держказначейства України, але там вказані лише реквізити. На сьогоднішні самим перевіреним варіантом є особистий візит в Управління Поліції.
Пам'ятайте про правильність заповнення всіх даних та своєчасну сплату штрафів.