• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Перевірка чинності полісу автоцивілки в базі МТСБУ

Як перевірити автоцивілку на справжність?

Як розрахувати страховку авто?

Всі автомобілісти знають, що таке автоцивілка (ОСЦПВ). Такий вид автострахування контролюється державою і практикується не тільки в нашій країні. Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності виправдовує своє існування і дозволяє власникам транспортних засобів (ТЗ) відшкодувати матеріальні збитки постраждалим в ДТП, спільно з фірмою-страховиком. Купити поліс потрібно не з метою уникнення штрафу, а з метою захистити себе від неприємностей у майбутньому.

Як сплатити штраф за постановою

У статті детально вказується звідки брати дані з постанови для оплати штрафу. Які дані потрібні для оплати, як їх знайти в постанові, як правильно порахувати суму до оплати і т.п.

Страховка ОСАГО: онлайн-оформлення та електронні договори

З 7.02 поточного року для власників автомобілів спростили процедуру оформлення автоцивілки. «Підписати» договір тепер можна через інтернет. Обов'язковий тип автостраховки дійсний виключно на території України, а зміни в порядку реєстрації враховані Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 31.08.2017, зареєстрованим в Мін'юсті України від 27.09.2017.

Отримання автоцивілки: особливості

Купити автостраховку ОСЦПВ потрібно для страхування цивільної відповідальності власників машин. Згідно з правилами обов'язкового страхування, автомобілісти ділять виплати постраждалим в ДТП разом зі страховою фірмою. ОСЦПВ покриє збитки чужого життя, майну, здоров'ю, його відшкодовують людям, який травмувався з вашої вини в аварії.

Придбати електронну автоцивілку тепер можливо і в Україні

Тепер автоцивілку можна придбати онлайн! Нацкомфінпослуг випустив розпорядження №3631 від 31.08.2017 «Про затвердження змін до Положення про особливості укладання договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», згідно з яким з 7.02.2018 купівлю ОСЦПВ полісу можна здійснювати в інтернеті.

Выплаты виновникам ДТП без страховки

Автострахование нужно для того, чтобы обезопасить водителя. Представьте себе, на дороге произошло ДТП – вы виновник столкновения, и вследствие этого пострадали пассажиры и водитель другого автомобиля. Если у вас уже есть автостраховка, вы обращаетесь в страховую, и она оплачивает сумму, которая соответствует нанесенным убыткам. В обратном случае – все придется выплатить из собственного кармана!

Законодавство про ОСЦПВ

Що таке автоцивілка ?

Адреси управлінь патрульної поліції

Де знаходиться управління патрульної поліції?

Евакуація авто

Причини евакуації автомобіля. Дії у випадку евакуації. Вартість.