• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • Електронна квитанція

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Отримання автоцивілки: особливості

Купити автостраховку ОСЦПВ потрібно для страхування цивільної відповідальності власників машин. Згідно з правилами обов'язкового страхування, автомобілісти ділять виплати постраждалим в ДТП разом зі страховою фірмою. ОСЦПВ покриє збитки чужого життя, майну, здоров'ю, його відшкодовують людям, який травмувався з вашої вини в аварії.

Придбати електронну автоцивілку тепер можливо і в Україні

Тепер автоцивілку можна придбати онлайн! Нацкомфінпослуг випустив розпорядження №3631 від 31.08.2017 «Про затвердження змін до Положення про особливості укладання договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», згідно з яким з 7.02.2018 купівлю ОСЦПВ полісу можна здійснювати в інтернеті.

Выплаты виновникам ДТП без страховки

Автострахование нужно для того, чтобы обезопасить водителя. Представьте себе, на дороге произошло ДТП – вы виновник столкновения, и вследствие этого пострадали пассажиры и водитель другого автомобиля. Если у вас уже есть автостраховка, вы обращаетесь в страховую, и она оплачивает сумму, которая соответствует нанесенным убыткам. В обратном случае – все придется выплатить из собственного кармана!

Законодавство про ОСЦПВ

Що таке автоцивілка ?

Адреси управлінь патрульної поліції

Де знаходиться управління патрульної поліції?

Евакуація авто

Причини евакуації автомобіля. Дії у випадку евакуації. Вартість.

Куди сплачувати штрафи за порушення ПДР в Україні? Нові реквізити!

Реквізити для сплати штрафів за порушення ПДР за регіонами України станом на 02 липня 2017р.

Вступають в силу нові штрафи за парковку

ВРУ прийняла законопроект про штрафи за парковку, згідно з яким інспектори парковок і поліцейські отримають право штрафувати водія навіть без його присутності на місці. Співробітникам поліції досить сфотографувати машину з двох ракурсів, щоб було видно GPS-дані та час.

Автострахування в Україні: електронний поліс ОСАГО

ОСАГО - обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Автострахування цього типу означає, що в разі ДТП збиток сплатить не господар автомобіля, винний в пригоді, а страхова компанія. Документ надається в паперовому або електронному вигляді.

Як сплатити штраф, використовуючи сервіс «Штрафи UA»?

Швидка оплата штрафів онлайн стає можливою завдяки нашому сервісу. Вам необхідно заповнити форму наступною інформацією: Серія та номер постанови. Всі дані вводяться кирилицею. Регіон порушення. Виберіть область, в якій було вчинено правопорушення, вона вказана в постанові.