• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • Електронна квитанція

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Придбати електронну автоцивілку тепер можливо і в Україні

Тепер автоцивілку можна придбати онлайн! Нацкомфінпослуг випустив розпорядження №3631 від 31.08.2017 «Про затвердження змін до Положення про особливості укладання договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», згідно з яким з 7.02.2018 купівлю ОСЦПВ полісу можна здійснювати в інтернеті.

Выплаты виновникам ДТП без страховки

Автострахование нужно для того, чтобы обезопасить водителя. Представьте себе, на дороге произошло ДТП – вы виновник столкновения, и вследствие этого пострадали пассажиры и водитель другого автомобиля. Если у вас уже есть автостраховка, вы обращаетесь в страховую, и она оплачивает сумму, которая соответствует нанесенным убыткам. В обратном случае – все придется выплатить из собственного кармана!

Законодавство про ОСЦПВ

Що таке автоцивілка ?

Адреси управлінь патрульної поліції

Де знаходиться управління патрульної поліції?

Евакуація авто

Причини евакуації автомобіля. Дії у випадку евакуації. Вартість.

Куди сплачувати штрафи за порушення ПДР в Україні? Нові реквізити!

Реквізити для сплати штрафів за порушення ПДР за регіонами України станом на 02 липня 2017р.

Вступають в силу нові штрафи за парковку

ВРУ прийняла законопроект про штрафи за парковку, згідно з яким інспектори парковок і поліцейські отримають право штрафувати водія навіть без його присутності на місці. Співробітникам поліції досить сфотографувати машину з двох ракурсів, щоб було видно GPS-дані та час.

Автострахування в Україні: електронний поліс ОСАГО

ОСАГО - обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Автострахування цього типу означає, що в разі ДТП збиток сплатить не господар автомобіля, винний в пригоді, а страхова компанія. Документ надається в паперовому або електронному вигляді.

Як сплатити штраф, використовуючи сервіс «Штрафи UA»?

Швидка оплата штрафів онлайн стає можливою завдяки нашому сервісу. Вам необхідно заповнити форму наступною інформацією: Серія та номер постанови. Всі дані вводяться кирилицею. Регіон порушення. Виберіть область, в якій було вчинено правопорушення, вона вказана в постанові.

Перевірка штрафів в Україні

Оперативну перевірку штрафів ДАІ в Україні незабаром можна буде здійснити онлайн. Використовуючи сайт або програму для мобільного Штрафи UA, автовласники легко погасять штрафи за порушення ПДР. Поява зручного додатка порадує автомобілістів, убезпечивши їх від нарахування пені за прострочення оплати штрафів і заощаджуючи час, зробивши процес оплати максимально швидким.