• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Поширені запитання по ОСЦПВ

Застрахованою за законом вважається громадянська відповідальність водія за ту шкоду, яку він може спричинити здоров'ю, життю, майну інших громадян. Тобто при будь-якій аварії постраждала сторона отримає компенсацію за завдану їй шкоду.

Перевірка чинності полісу автоцивілки в базі МТСБУ

Як перевірити автоцивілку на справжність?

Як розрахувати страховку авто?

Всі автомобілісти знають, що таке автоцивілка (ОСЦПВ). Такий вид автострахування контролюється державою і практикується не тільки в нашій країні. Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності виправдовує своє існування і дозволяє власникам транспортних засобів (ТЗ) відшкодувати матеріальні збитки постраждалим в ДТП, спільно з фірмою-страховиком. Купити поліс потрібно не з метою уникнення штрафу, а з метою захистити себе від неприємностей у майбутньому.

Як сплатити штраф за постановою

У статті детально вказується звідки брати дані з постанови для оплати штрафу. Які дані потрібні для оплати, як їх знайти в постанові, як правильно порахувати суму до оплати і т.п.

Страховка ОСАГО: онлайн-оформлення та електронні договори

З 7.02 поточного року для власників автомобілів спростили процедуру оформлення автоцивілки. «Підписати» договір тепер можна через інтернет. Обов'язковий тип автостраховки дійсний виключно на території України, а зміни в порядку реєстрації враховані Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 31.08.2017, зареєстрованим в Мін'юсті України від 27.09.2017.

Отримання автоцивілки: особливості

Купити автостраховку ОСЦПВ потрібно для страхування цивільної відповідальності власників машин. Згідно з правилами обов'язкового страхування, автомобілісти ділять виплати постраждалим в ДТП разом зі страховою фірмою. ОСЦПВ покриє збитки чужого життя, майну, здоров'ю, його відшкодовують людям, який травмувався з вашої вини в аварії.

Придбати електронну автоцивілку тепер можливо і в Україні

Тепер автоцивілку можна придбати онлайн! Нацкомфінпослуг випустив розпорядження №3631 від 31.08.2017 «Про затвердження змін до Положення про особливості укладання договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», згідно з яким з 7.02.2018 купівлю ОСЦПВ полісу можна здійснювати в інтернеті.

Выплаты виновникам ДТП без страховки

Автострахование нужно для того, чтобы обезопасить водителя. Представьте себе, на дороге произошло ДТП – вы виновник столкновения, и вследствие этого пострадали пассажиры и водитель другого автомобиля. Если у вас уже есть автостраховка, вы обращаетесь в страховую, и она оплачивает сумму, которая соответствует нанесенным убыткам. В обратном случае – все придется выплатить из собственного кармана!

Законодавство про ОСЦПВ

Що таке автоцивілка ?

Адреси управлінь патрульної поліції

Де знаходиться управління патрульної поліції?