• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Як розрахувати страховку авто?

Всі автомобілісти знають, що таке автоцивілка (ОСЦПВ). Такий вид автострахування контролюється державою і практикується не тільки в нашій країні. Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності виправдовує своє існування і дозволяє власникам транспортних засобів (ТЗ) відшкодувати матеріальні збитки постраждалим в ДТП, спільно з фірмою-страховиком. Купити поліс потрібно не з метою уникнення штрафу, а з метою захистити себе від неприємностей у майбутньому.

Як формується вартість поліса?

Найчастіше автомобілістів цікавить, як купити ОСЦПВ онлайн і скільки це може коштувати. Вартість автоцивілки в Києві встановлюється страховою фірмою, з якою ви співпрацюєте. Тарифні плани регламентуються виключно законодавством, а значить, будуть однакові скрізь. Впливає на ціну страховки ряд документів, які надає водій. Змінювати цю цифру за бажанням в більшу або меншу сторону неможливо.

Зрозуміти, скільки вам обійдеться придбання автоцивілки можна, використовуючи калькулятор ОСЦПВ. Його можна знайти на сайтах компаній, які надають послуги в галузі страхування. Вибираючи необхідні параметри, ви отримаєте готову вартість поліса.

Калькулятор автоцивілки містить такі параметри:

- тип ТЗ, яке потрібно застрахувати - легкова або вантажна машина;
- термін дії договору;
- ваш правовий статус;
- потужність двигуна;
- стаж водіння і вік водія;
- первинне або повторне отримання ОСЦПВ;
- для повторного страхування необхідно внести статистичну інформацію по страхових випадках;
- дані про грубі порушення договору, якщо такі були в минулому.Дізнатись вартість полісу

Акуратне водіння допоможе знизити вартість ОСЦПВ

Розраховуючи ціну автоцивілки онлайн, ви також можете отримати знижку. Якщо ви не потрапляли в ДТП протягом всього терміну дії попереднього договору, вам покладена знижка «бонус-малус». Крім заохочення за безаварійне водіння автомобілісти можуть розраховувати на зниження вартості автоцивілки.

Розрахунок ОСЦПВ грунтується на класі, присвоєному водієві на основі наявності страхових випадків. Залежно від класу змінюється і показник коефіцієнта, який безпосередньо впливає на кінцеву ціну поліса. Їли протягом 10 років водій не потрапив в аварію жодного разу, він отримає поліс, сплативши лише 50% його вартості. У зворотному випадку, навіть за участю в декількох зіткненнях з вини водія, ціна автоцивілки зросте більш ніж 2 рази.