• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Придбати електронну автоцивілку тепер можливо і в Україні

МТСБУ обрадувало водіїв новиною про те, що тепер в Україні можна придбати поліс ОСЦПВ онлайн.

Нацкомфінпослуг випустив розпорядження №3631 від 31.08.2017 «Про затвердження змін до Положення про особливості укладання договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», згідно з яким з 7.02.2018 купівлю ОСЦПВ полісу можна здійснювати в інтернеті.

Легалізацію електронних полісів ОСЦПВ в Україні чекали давно. Про те, яким чином буде укладатися договір страховки онлайн, прописано на сайті МТСБУ. Необхідно просто зайти на сторінку «Для споживачів», знайти там пункт «Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників на території України» і перейти в розділ «Електронний поліс».

Переваги онлайн страхування ОСЦПВ

Порівнюючи з паперовим аналогом, у електронної автоцивілки є такі переваги:

 •          Більше не потрібно витрачати час на поїздки в страхову компанію, досить скористатися сайтом страховика, на якому можна дізнатися встановлені на автоцивілку ціни. Провести операцію можна самостійно, або скориставшись допомогою фахівця.
 •          Електронний поліс відображається в базі МТСБУ. Це захищає водіїв від ризику бути обдуреними і отримати фальшивий договір. У підтвердження вдало проведеної операції клієнт отримує по електронній пошті візуальну форму договору.
 •          У автовласника є можливість купити вінтернеті автоцивілку, вартість сплативши через онлайн-сервіси, при цьому використовуються безпечні способи розрахунку. Йдеться про можливість оплати, але не отримання договору.
 •          Електронна форма захищена від втрати, псування і забування вдома.
 •          Якщо страхова компанія виключається з МТСБУ, вона не може проводити обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Це захищає водіїв від ризику співпраці з недобросовісними страховиками.

Право вибору поки що залишається за водієм

Багато страховиків, які є учасниками МТСБУ, вже підготувалися технічно до оформлення полісів в електронному вигляді. Як тільки зміни вступили в силу, 7 компаній зареєстрували в єдиній базі перші онлайн-договори.

Але незважаючи на те, що отримати онлайн автоцивілку Оранта так само просто, як і в інших українських компаніях, водії все ще мають можливість використовувати звичний спосіб страхування.

МТСБУ встановило порядок проведення перевірок електронних полісів Національною поліцією. Зробити це можна, зробивши онлайн-запит до ЦБД МТСБУ. Поки що йде робота щодо нормативного забезпечення дій співробітників НПУ з перевірки електронних договорів. Щоб уникнути непорозумінь на дорозі, водіям краще роздрукувати оформлений в інтернеті ОСАГО (онлайн версія прийде вам на поштову скриньку відразу після оформлення).

Гендиректор МТСБУ підкреслив, що впровадження можливості здійснювати страхування ОСЦПВ онлайн і користуватися електронними договорами − це серйозне досягнення українського страхового ринку, яке стало можливо завдяки колективній роботі сотень представників страхових компаній. Купити електронний поліс в цілодобовому режимі, сидячи вдома − це сучасний підхід. Автоматизація бізнес-процесів підвищить надійність і ефективність страхового сегменту, зробить відносини з клієнтами більш прозорими.