• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Страховка ОСАГО: онлайн-оформлення та електронні договори

З 7.02 поточного року для власників автомобілів спростили процедуру оформлення ОСАГО. «Підписати» договір тепер можна через інтернет. Обов'язковий тип автострахування дійсний виключно на території України, а зміни в порядку реєстрації враховані Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 31.08.2017, зареєстрованим в Мін'юсті України від 27.09.2017.Оформити електронний поліс

Як укласти електронний договір?

Процес онлайн-оформлення договору страхування складається з декількох етапів:
1) вибрати страхову компанію (СК);
2) визначити відповідний спосіб складання онлайн-договору страхування;
3) ввести всю персональну інформацію, від її достовірності та точності залежить успішність укладення договору;
4) прийняти пропозицію від страховика;
5) підписати договір.

Правила вибору страховика та методу укладання договору

На порталі МТСБУ наводиться повний перелік офіційних компаній, що володіють ліцензією на право проведення страхової діяльності. Крім того, на сайті також представлений список учасників системи прямого врегулювання збитків і оцінки діяльності фірм. Власник транспорту може визначити той тип підписання договору, який підходить йому найбільше. Ви можете укласти угоду 4-ма способами:
1) самостійно;
2) на офіційному сайті СК;
3) в офісі страховика особисто;
4) за допомогою представника від страхової компанії − страхового агента.

Перелік легальних страхових агентів пропонує портал МТСБУ. Визначившись зі страховою компанією і методом оформлення ОСАГО, можете приступити до внесення необхідної персональної інформації. Якщо не впевнені, що зможете впоратися з онлайн-оформленням самостійно, зверніться до допомоги страхового агента. Якщо такої можливості немає − ознайомтеся з переліком відомостей, обов'язкових до внесення, представлених на сайті МТСБУ.

Пропозиція від страховика: важливі нюанси

Для успішного укладення договору власник автомобіля отримує пропозицію від страховика, що містить певні умови і важливі нюанси. Там може бути вказана різна інформація, і перевірити правильність складання пропозиції можна, тільки ознайомившись з переліком обов'язкових умов на сайті МТСБУ. Краще перевірити справжність пропозиції в базі даних ЦБД. Якщо всі деталі збігаються і вказані вірно, ви можете приступити до оплати страхового платежу. Його розмір вказується в пропозиції, як і способи його оплати.

ВАЖЛИВО! Отримана пропозиція дійсна до кінця дня, коли воно було зроблено.

Провівши оплату, ви можете підписати договір зі страховою компанією, вибираючи відповідний метод з тих, що вказані в пропозиції. Як тільки всі формальності будуть дотримані, вам надішлють візуальну форму поліса. Щоб упевнитися в правильності форми, ознайомтеся з прикладом, запропонованим на сайті бюро. Роздрукувати отриманий поліс можна декількома способами:
1) самостійно;
2) в офісі страхової компанії.

Страхову форму потрібно підписати у представника СК в обов'язковому порядку. Також іноді підписують поліс уповноважені особи, на вимогу клієнта. Після проведення всіх процедур власник може перевірити, чи дійсний договір, зайшовши на сайт МТСБУ. Для цього подайте запит до Центральної бази даних. Дані для перевірки можна виявити на візуальній формі поліса. Операція аналогічна перевірці дійсності пропозиції страховика.

Щоб перевірка пройшла швидше, власники наземних транспортних засобів можуть скористатися QR кодом, він позначений на візуальну форму поліса. Така перевірка можлива в тому випадку, якщо поліс вже надруковано. В ЦБД відбивається вся інформація по полісу і перевірити її не складе труднощів. Внутрішній договір страхування, складений в електронній формі, вступає в свою силу з початку терміну дії. Дана інформація зазначена в формі.

ВАЖЛИВО! Термін дії договору не може наступити раніше, ніж він був зареєстрований на сайті бюро.

Національна поліція України контролює страхове забезпечення громадян, які пересуваються на наземному транспорті. Щоб питань до водія не виникало, краще мати при собі роздруковану форму поліса. Будьте пильні і дотримуйтесь правил реєстрації полісів ОСАГО, щоб запобігти накладення штрафу або інших адміністративних стягнень, в разі його відсутності або недійсності.