• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • Електронна квитанція

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Правила страхування АВТОЦИВІЛКА

Правила страхування ОСЦПВ свідчать, що цей вид страховки повинен бути у кожного водія, тому раз на рік власник авто повинен викласти певну суму страхової компанії. Ще один поліс, який можна придбати в Україні - КАСКО. Він добровільний, обов'язково купувати його повинні тільки люди, які купують машину в кредит.

Люди на колісних кріслах стануть рівноправними учасниками руху українськими дорогами

Зміни в ПДР 2018. Спираючись на Закон «Про осіб з інвалідністю», Кабмін вирішив поміняти ПДР постановою від 11.07.2018 № 553. Змінилося формулювання «інвалід»: тепер буде використовуватися словосполучення «особа з інвалідністю», а поняття «інвалідна коляска» перетворилося в «крісло колісне» .

Перевірка справжності полісу автоцивілки в базі МТСБУ

Чому необхідно обов'язково перевіряти дійсність страхового договору автоцивілки. Способи перевірки дійсності ОСЦПВ в електронній базі МТСБУ: за держномером авто та за номером полісу автоцивілки. Існує Централізована база даних МТСБУ, яка дозволяє перевірити дійсність поліса ОСЦПВ на конкретну дату. Зробити це можна, ввівши номер автомобіля або номер страховки в відповідну графу на сайті https://policy-web.mtsbu.ua/.

Бланк полісу ОСЦПВ - заповнення

Страхування відповідальності водіїв перед третіми особами в Україні обов'язково. Отримати страховку можливо двома способами: отримати електронний поліс автоцивілки; відвідавши страхову компанію (для покупки і оформлення бланку). Бланк поліса є паперовою версією договору страхування, який заповнюється друковано або від руки. Договір ОСЦПВ складається з 2-х аркушів формату А4

Поширені запитання по ОСЦПВ

Застрахованою за законом вважається громадянська відповідальність водія за ту шкоду, яку він може спричинити здоров'ю, життю, майну інших громадян. Тобто при будь-якій аварії постраждала сторона отримає компенсацію за завдану їй шкоду.

Перевірка чинності полісу автоцивілки в базі МТСБУ

Як перевірити автоцивілку на справжність?

Як розрахувати страховку авто?

Всі автомобілісти знають, що таке автоцивілка (ОСЦПВ). Такий вид автострахування контролюється державою і практикується не тільки в нашій країні. Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності виправдовує своє існування і дозволяє власникам транспортних засобів (ТЗ) відшкодувати матеріальні збитки постраждалим в ДТП, спільно з фірмою-страховиком. Купити поліс потрібно не з метою уникнення штрафу, а з метою захистити себе від неприємностей у майбутньому.

Як сплатити штраф за постановою

У статті детально вказується звідки брати дані з постанови для оплати штрафу. Які дані потрібні для оплати, як їх знайти в постанові, як правильно порахувати суму до оплати і т.п.

Страховка ОСАГО: онлайн-оформлення та електронні договори

З 7.02 поточного року для власників автомобілів спростили процедуру оформлення автоцивілки. «Підписати» договір тепер можна через інтернет. Обов'язковий тип автостраховки дійсний виключно на території України, а зміни в порядку реєстрації враховані Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 31.08.2017, зареєстрованим в Мін'юсті України від 27.09.2017.

Отримання автоцивілки: особливості

Купити автостраховку ОСЦПВ потрібно для страхування цивільної відповідальності власників машин. Згідно з правилами обов'язкового страхування, автомобілісти ділять виплати постраждалим в ДТП разом зі страховою фірмою. ОСЦПВ покриє збитки чужого життя, майну, здоров'ю, його відшкодовують людям, який травмувався з вашої вини в аварії.