• Штрафи ПДР
  • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

  • Visa
  • Безпечна оплата штрафу через Приват24
  • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
  • Підтримка ApplePay
  • Впевненість в погашенні

    Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

  • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

    Одразу отримаєте квитанцію на мейл

  • Швидка сплата онлайн

    Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

  • Безпечний платіж

    Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Що станеться, якщо не сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху?

Є люди, яким здається, що якщо не сплатити штраф ДАІ, нічого страшного не трапиться. Але це не так. Штрафники потрапляють під державні санкції. Після того, як був накладений штраф, у водія є 10 діб на те, щоб його оскаржити, і 15 діб, щоб провести добровільну оплату.

Сплата штрафу зі знижкою 50% в Україні не діє

Водіїв дезінформують про те, що штрафи в Україні можна платити з 50% знижкою. Все більше і більше звернень до технічної підтримки сервісу Штрафи UA з питанням: «Як оплатити штраф зі знижкою 50%?»

Калькулятор розрахунку страхової виплати при ДТП за полісом ОСЦПВ. Максимальна сума відшкодування збитку

Страхова сума ОСЦПВ - це кошти, які страховик виплатить постраждалим у дорожній пригоді з вини людини, яка була за кермом застрахованого авто. Розмір виплачуваних коштів закріплений законодавчо (ЗУ № 1961 IV від 01.07.2004)

Базовий тариф ОСЦПВ

Тарифи автоцивілки не змінюються за примхою страхових компаній, вони закріплені на законодавчому рівні, але можуть відрізнятися в залежності від різних факторів. Основа розрахунку - базовий тариф ОСЦПВ. Його рівень встановлюється Центральним банком, підкріплюється Нормативно-правовими актами. Потім він множиться на різні коригувальні коефіцієнти. Щоб розрахувати вартість автоцивілки для свого ТЗ, скористайтеся онлайн-калькулятором сервісу Штрафи UA. Дізнайтеся свій тариф, просто ввівши номер авто.

Топ-5 страхових компаній України

У сервісі Штрафи UA зібрані кращі страхові компанії ОСАГО згідно рейтингу, складеного МТСБУ в 2018 році. Оцінка ґрунтувалася на: обсязі активів; кількості коштів в страховому фонді; рівні відшкодувань; частці зборів премій за видами страхування; відкритості страховика в плані надання інформації про свою роботу.

Мінімальний термін страхування автоцивілки в Україні

Незалежно від терміну страхування ОСЦПВ договір страхування автоцивільної відповідальності діє тільки в межах України. Якщо авто покине межі країни, потрібно буде оформляти інший вид страховки - «Зелену Карту». Якщо ваш транспортний засіб має українську реєстрацію, але ви тимчасово проживаєте в зоні АТО або Криму, найкращим рішенням буде оформлення «Зеленої карти».

Правила страхування АВТОЦИВІЛКА

Правила страхування ОСЦПВ свідчать, що цей вид страховки повинен бути у кожного водія, тому раз на рік власник авто повинен викласти певну суму страхової компанії. Ще один поліс, який можна придбати в Україні - КАСКО. Він добровільний, обов'язково купувати його повинні тільки люди, які купують машину в кредит.

Люди на колісних кріслах стануть рівноправними учасниками руху українськими дорогами

Зміни в ПДР 2018. Спираючись на Закон «Про осіб з інвалідністю», Кабмін вирішив поміняти ПДР постановою від 11.07.2018 № 553. Змінилося формулювання «інвалід»: тепер буде використовуватися словосполучення «особа з інвалідністю», а поняття «інвалідна коляска» перетворилося в «крісло колісне» .

Перевірка справжності полісу автоцивілки в базі МТСБУ

Чому необхідно обов'язково перевіряти дійсність страхового договору автоцивілки. Способи перевірки дійсності ОСЦПВ в електронній базі МТСБУ: за держномером авто та за номером полісу автоцивілки. Існує Централізована база даних МТСБУ, яка дозволяє перевірити дійсність поліса ОСЦПВ на конкретну дату. Зробити це можна, ввівши номер автомобіля або номер страховки в відповідну графу на сайті https://policy-web.mtsbu.ua/.

Бланк полісу ОСЦПВ - заповнення

Страхування відповідальності водіїв перед третіми особами в Україні обов'язково. Отримати страховку можливо двома способами: отримати електронний поліс автоцивілки; відвідавши страхову компанію (для покупки і оформлення бланку). Бланк поліса є паперовою версією договору страхування, який заповнюється друковано або від руки. Договір ОСЦПВ складається з 2-х аркушів формату А4