• Штрафи ПДР
  • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

  • Visa
  • Безпечна оплата штрафу через Приват24
  • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
  • Підтримка ApplePay
  • Впевненість в погашенні

    Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

  • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

    Одразу отримаєте квитанцію на мейл

  • Швидка сплата онлайн

    Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

  • Безпечний платіж

    Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Базовий тариф ОСЦПВ

Тарифи автоцивілки не змінюються за примхою страхових компаній, вони закріплені на законодавчому рівні, але можуть відрізнятися в залежності від різних факторів. Основа розрахунку - базовий тариф ОСЦПВ. Його рівень встановлюється Центральним банком, підкріплюється Нормативно-правовими актами. Потім він множиться на різні коригувальні коефіцієнти. Щоб розрахувати вартість автоцивілки для свого ТЗ, скористайтеся онлайн-калькулятором сервісу Штрафи UA. Дізнайтеся свій тариф, просто ввівши номер авто.

Щоб розібратися, як відбувається розрахунок ОСАГО за новими тарифами, розгляньте основні коефіцієнти, що впливають на них:

1. Де зареєстрована машина? Чим більше населений пункт, в якому було здійснено реєстрацію авто, тим вище виявиться коефіцієнт, відповідно, і тарифи на автоцивілку для таких авто будуть більше. Деякі власники транспорту навіть йдуть на перереєстрацію, щоб заощадити на страховці.

2. Тип транспортного засобу і об'єм двигуна. Страхування вантажних авто і автобусів обійдеться дорожче, ніж легкового авто. Збільшення об'єму двигуна також призведе до зростання вартості поліса. Вважається, що за інших рівних умов машина з більш потужним двигуном на дорозі буде небезпечніше, тому за обов'язкову страховку власнику такого ТЗ доведеться викласти більше грошей.

3. Водійський стаж. Тут ситуація інша: довіра до водіїв з великим стажем з боку СК вище, тому страхування автоцивільної відповідальності обійдеться їм дешевше.

4. Сфера використання. До підвищення коефіцієнта варто приготуватися водіям, які використовують транспортний засіб в якості таксі.

5. Безаварійний стаж. Вигідніше автоцивілка виявиться для зразкових учасників дорожнього руху, які не потрапляють в ДТП. Щоб дізнатися величину цього коефіцієнта застосовується система Бонус-малус. Це мотивує водіїв не звертатися до страховика, якщо пошкодження машини мінімальні.

6. Пільги. Окремі категорії населення України мають право на пільги. До них відносяться чорнобильці та інваліди 2 групи. Для них встановлено знижку в 50%.

7. Термін дії. Чим довше діє автоцивілка, тим вище її вартість. Як правило, автовласники вважають за краще купувати поліс на рік.

8. Франшиза. Згідно із законодавством, її розмір не повинен бути більше 2% від максимальної страхової суми. Чим більшу виплату водій хоче отримати в разі ДТП, тим вище буде для нього вартість поліса. Потрібно розуміти, що сума франшизи СК не виплачується.

Нові тарифи автоцивілки залежать від зазначених коефіцієнтів, тому знаючи дані своєї машини, можна розрахувати кінцеву вартість ще до покупки полісу.

Зверніть увагу, що українські страховики діють виключно на основі базового тарифу ОСЦПВ. Вони не мають право встановлювати ціни на поліси самостійно. Калькуляція тарифів від Штрафи UA допоможе завжди бути в курсі актуальних тарифних ставок.