• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Оновлені реквізити для оплати штрафів в форматі IBAN вже на Штрафи UA

З 1 листопада 2019 року Україна переходить на IBAN.

IBAN — це міжнародний стандарт номера банківського рахунку, що використовується в 67 державах. Він являє собою буквено-цифрову комбінацію, що дає розуміння, в якій країні і в який банківській установі відкритий рахунок. Раніше в Україні використовувався інший формат — код МФО та номер рахунку. IBAN — це крок до спрощення проведення платежів і інтеграція в європейський платіжний простір.Зміни торкнуться також рахунків Головних управлінь ДКС регіонів. Нові реквізити будуть включати 29 буквено-цифрових знака. Їх можна розділити на 2 частини. Спочатку йде код держави, що складається з 10 знаків, сюди ж входить контрольний розряд, а також код банку (МФО). Наприклад, українські рахунки будуть починатися з UA. Контрольні символи, які слідують відразу за літерним сполученням, допоможуть перевірити, чи справжній рахунок, запобігти помилкам в процесі внесення платіжних реквізитів. Потім слідує код МФО банку, що складається з 6 цифр. Далі йдуть нулі, що доповнюють рахунок IBAN до 29 знаків. Слідом йде розрахунковий рахунок одержувача платежу.

За допомогою українського сервісу Штрафи UA ви можете сплатити штраф та  перерахувати гроші на рахунок казначейства, скориставшись правильними реквізитами ГУ ДКСУ з урахуванням IBAN. НБУ визначив перехідний період терміном 30 днів з 1.10.2019 по 1.11.2019. В цей час обидва варіанти реквізитів гарантуватимуть коректне проведення оплати.

Якщо транзакція робиться після 1.11.19, необхідно буде вводити International bank account number (IBAN) в новому форматі. У сервісі Штрафи UA ці реквізити вже підтягуються автоматично. В електронних квитанціях вже міститися реквізити ГУ ДКСУ з урахуванням IBAN. З ними ви можете ознайомитися тут: https://shtrafua.com/yak-pravilno-cplatiti-shtraf-za-porushennya-pdr-abo-pravil-parkovaki-novi-rekviziti-v-formati-iban


Публікація 10.11.2019