• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Купівля електронного поліса ОСЦВ через сайт Штрафи UA

Через сервіс Штрафи UA ви можете купити електронну страховку ОСЦВ. Електронний поліс це такий же поліс як і паперовий, тільки зручніше.

Легітимність.
Згідно Правил дорожнього руху України (пункту 2.1 ґ) водій механічного транспортного засоби винен мати при Собі чинний Внутрішній електронний договір зазначеним увазі обов'язкового страхування у візуальній форме страхового поліса (на електронному або паперову носії), відомості про Який підтверджуються інформацією, что містіться в єдіній централізованій базі Даних, оператором якої є Моторне (транспортне) страхове бюро України.

Крок 1. В поле для введення Держ номеру (номерного знаку) вашого транспортного засобу (авто, мотоцикла, вантажівки, причепа тощо) вводите держ. номер ТЗ без пробілів і спеціальних знаків.

Поліс ОСЦПВ ціна за номером

Крок 2. Натискаєте кнопку Розрахувати страховку.

Поліса ОСЦПВ ціна Київ

Крок 3. Завантажується сторінка розрахунку вартості. Якщо дані за вказаним номерним знаком знайдені в централізованій базі, то буде завантажено дані вашого авто і праворуч ви побачите пропозиції по вартості страховок.

Розрахунок вартості страховки

Крок 4. Перевірте чи коректно завантажилися дані про вашому ТЗ. Якщо дані не завантажилися, то введіть їх вручну із свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

оформити страховку

Примітка:
На вартість поліса ОСАЦВ впливає:

 • Об'єм двигуна ТЗ (Тип A, B, C інше)
 • Місто реєстрації ТЗ (вказано у свідоцтві про реєстрацію)
 • Франшиза (Частина збитку, що не виплачується страховою компанією при настанні страхового випадку. Чим нижче франшиза, тим вище вартість поліса).

Змінюючи ці значення, вартість страховки буде змінюватися. Важливо, щоб вибрані дані відповідали дійсності, в іншому випадку поліс може бути визнаний недійсним.

Крок 5. Виберіть відповідну для вас пропозицію праворуч і натисніть на зелену кнопку Вибрати

Розрахунок вартості страховки

Крок 6. Зліва на місці даних про ТЗ з'явиться форма для введення даних про вас (страхувальника). Заповніть цю форму вашими даними.

Оформити поліс ОСАГО

Примітка:
Зверніть увагу, що новий поліс ОСАГО почне свою дію на наступний день від дня покупки. Це зроблено з метою виключення махінацій зі страховками. Також ви можете відстрочити дату старту страховки.

Крок 7. Коли всі поля заповнені, натисніть на кнопку Купити страховку .

Купити поліса ОСАЦВ Київ

Крок 8. Завантажитися сторінка для підтвердження наміру купити страховку. На вказаний телефонний номер прийде одноразовий пароль (OTP — One Time Password)

Купівля поліса ОСАЦВ

Крок 9. Перевірте дані страхового договору справа

Покапка поліса автоцивілки

Крок 10. Введіть OTP із СМС в формі зліва і натисніть зелену кнопку Перейти до оплати

Купити поліс автоцивілки

Крок 11. Відкриється екран платіжного сервісу LIQPAY. LIQPAY є національним платіжним сервісом. Наш сервіс приймає оплату, використовуючи LIQPAY.

Крок 12. Після успішної оплати, на вказаний мейл отримаєте лист з електронним полісом ОСЦПВ. Завжди рекомендуємо перевіряти папку СПАМ, якщо лист з полісом не прийшло на вказаний мейл.

Отримати поліс ОСАГО

Примітка:
Також, куплений поліс ви можете завантажити у додатку Штрафи UA. Для цього використовуйте мейл, вказаний при покупці поліса.

Купити поліса ОСАЦВ