• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Основні причини ДТП в 2016 році

У червні 2016 року Верховною Радою України було прийнято законопроект, згідно із яким посилюється покарання за керування транспортом у нетверезому стані. Необхідність змін була зумовлена зростанням кількості ДТП, головними учасниками яких були п'яні водії. У зв'язку з цим команда «Штрафи ЮА» вирішила проаналізувати статистику ДТП за 2016 рік, виявивши основні причини їх вчинення.
Наркотики і алкоголь стали не єдиними причинами ДТП, хоча за перші 6 місяців 2016 року саме вони погубили 749 осіб (отримали травми 8287 осіб). Найбільша кількість п'яних водіїв виявилося в Одеській, Київській та Волинській областях. Найбезпечнішими в цьому плані регіонами були Кіровоградська, Чернівецька, Закарпатська області.
Число аварій у порівнянні з минулим роком збільшилося: кількість зіткнень зросла на 43,9%, наїздів на пішоходів стало більше на 15,2%, на перешкоди - на 20,3%. Кількість постраждалих в ДТП велосипедистів склала 692 людини.

Порушення ПДР в 2016 році призвели до смерті 1603 чоловік, це на 11,6% менше, ніж у минулому році. В той же самий час на 23,2% збільшилась кількість осіб, які отримали травми в результаті дорожньо-транспортних пригод.
Найбільше порушників дорожнього руху виявилося в столиці, а також у Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Львівській областях. На думку начальника патрульної поліції в Києві Ю. Зозулі, зростання аварійних ситуацій в регіоні пов'язано зі збільшенням кількості жителів, занадто лояльним законодавством та проблемами культури водіння.
Серед причин ДТП команда «Штрафи ЮА» виявила і незадовільний стан доріг. Найгірші справи, пов’язані з цим, в Дніпропетровській області, яка є лідером і за кількістю аварій внаслідок інших причин. Другою у рейтингу областей із найгіршим дорожнім покриттям стала Волинська.
Другою за кількістю летальних випадків причиною ДТП є перевищення швидкості, хоча смертність в результаті таких аварій знизилася на 13,3% у порівнянні з попереднім роком. Найбільша кількість потерпілих виявилася в тих же регіонах (Дніпропетровська, Одеська, Львівська області).
Найбільш обережними виявилися діти. Як повідомляють правоохоронці, в перші півроку 2016 року вони стали причиною 224 ДТП.
Команда «Штрафи ЮА» продовжує стежити за дорожньою ситуацією в Україні.