• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Як сплатити штраф за паркування Львів?

Якщо ви знайшли на лобовому склі машини повідомлення про штраф за неправильну парковку або відповідну постанову вручив вам інспектор, покваптеся його сплатити. Врахуйте, що за існуючими законами протягом 10 днів ви можете скористатися знижкою 50%, тобто, заплатити всього половину призначеної суми. Згодом штраф з вас стягнуть повністю. Щоб прискорити процес, скористайтеся інтернет-сервісом «Штрафи UA».

Оплата штрафу за парковку Львів

Крок 1. Перш за все, відкрийте сторінку оплати штрафів, тут ви побачите електронну форму, яку необхідно заповнити. https://shtrafua.com/onlayn-oplata-shtrafov/

Крок 2. Ретельно перепишіть у першу графу серію, номер повідомлення, яке ви отримали. Пишіть без пробілів.

Оплата штрафу за парковку Львів

ВАЖЛИВО!
Серія у Львові – ЛВ, номер складається з 5-6 знаків, наприклад: 19140 або 12-123.

Крок 3. Оберіть регіон, в якому відбулося порушення. Обов'язково простежте, щоб біля вибраного вами міста була позначка «поруш. правил парковки».

Оплата штрафу за парковку Львів

Крок 4. Через кому впишіть свої дані – прізвище, ім'я, по батькові, а потім, поставивши кому, − номер транспортного засобу.

Оплата штрафу за парковку Львів

Крок 5. Наступна графа – сума штрафу. Пам'ятайте, що в перші 10 днів діє знижка 50%. Закон адміністративного кодексу України 300-1

Оплата штрафу за парковку Львів

Крок 6. Вкажіть свою адресу електронної пошти – на нього потім прийде квитанція від платіжного сервісу, що підтверджує факт відправки грошей.

Оплата штрафу за парковку Львів

Крок 7. Подивіться уважно, нижче є кнопочка «Показати реквізити отримувача». Натисніть її, а потім з'явилися дані звірте з тими, які є на вашому повідомленні про штраф.

Оплата штрафу за парковку Львів

Крок 8. Якщо все готово і дані перевірені, натискаєте на кнопку «Сплатити штраф».

Оплата штрафу за парковку Львів

Крок 9. Через кілька секунд система перевірить, чи все заповнено, і направить вас в платіжний сервіс LIQPAY, за допомогою якого і буде зроблено розрахунок.

Оплата штрафу за парковку в Києві

Крок 10. Після успішної оплати, ви отримаєте підтвердження оплати штрафу (електронну квитанцію) на зазначений мейл. Завжди рекомендуємо перевіряти папку СПАМ, якщо квитанція про оплату штрафу не прийшла на вказаний мейл.

Квитанція оплати штрафу

Примітка:
Також, всі оплати штрафів ви можете завантажити в додатку Штрафи UA. Для цього використовуйте мейл, вказаний при оплаті штрафу.

Оплатити штраф через додаток

УВАГА!
Звертаємо вашу увагу, що по штрафам за паркування ми не надаємо інформацію про погашення. Інформація про погашення доступна на ресурсі інспекції відповідного регіону: