• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Запитання та відповіді

 1. За що Штрафи UA бере комісію при оплаті штрафу?

  Для початку, давайте розберемося, що таке взагалі оплата штрафу і що відбувається з вашими грошима, відразу після того, як гроші списані з вашої картки?

  Стандартна механіка оплати штрафу така:

  • Крок 1. Відразу після оплати гроші відправляються на рахунок казначейства (обраного регіону)
  • Крок 2. Далі казначейство вивантажує дані по оплатах в базу поліції (це може зайняти 2-3 дні в залежності від регіону ДКСУ, при цьому бувають випадки , що і довше). Важливо розуміти, що всі платежі вивантажуються з датою фактичної оплати.
  • Крок 3. Далі в базі поліції платіж повинен об'єднатися з внесеним постановою. Якщо постанову електронне (серії ЕАА і ЕАВ), то після вивантаження в базу оплата автоматично об'єднується з постановою, якщо ж постанову паперове (на бланку суворої звітності), то оплата об'єднається з постановою після внесення його в базу інспектором (вноситься вручну, від чого в залежно від регіону та завантаження термін внесення постанови в базу може скласти від пари днів до місяця і довше. Однак на погашення внесення постанови в базу не впливає - важлива оплата штрафу в 15 денний термін).
  • Крок 4. Бувають випадки, коли плата не об'єдналася з внесеним постановою. Таке буває через збої роботи бази поліції.

  Наша цінність:

  1. Ми допомагаємо нашим користувачам не допустити ситуацію, коли штраф не буде закритий унаслідок збою на одному з кроків, і координуємо дії користувача в разі виникнення проблеми. Саме за це ми беремо комісію.
  2. Якщо користувач допустив помилку в сумі постанови ми повідомимо про це і скоординуємо процес здійснення доплати, тому що якщо просто доплатити, то автоматично такий штраф закритий не буде .
  3. У разі якщо ви допустили помилку в серії постанови , ми також повідомимо про це, але повернути, помилково сплачені, кошти ми зможете тільки самостійно через казначейство. У такій ситуації штраф доведеться сплатити повторно.

  На жаль, на даний момент у нас немає доступу до реєстру всіх порушень і ми не бачимо чи правильно ви ввели дані, тому коректність введених даних лежить повністю на відповідальності користувача.

 2. У мене реквізити в постанові не збігаються з реквізитами у вас на сайті?

 3. Як перевірити, що штраф погашений?

 4. Коли прийде повідомлення про погашення?

 5. Що таке регіон порушення?

  Рекомендуем оплачивать штрафы по месту совершения нарушения.

 6. Що робити, якщо пройшло 15 днів з моменту отримання постанови?

  На виконання постанови надається 15 днів. Вже на 15-й день сума штрафу подвоюється і постанову направляють у виконавчу службу. Нажаль таке може статись, навіть при сплаті штрафу в останній день. Після сплати подвійного штрафу потрібно відвезти квитанцію в управління патрульної поліції і затвердити її там. Якщо на цей момент постанову вже направлено до виконавчої служби, потрібно буде вести підтверджену квитанцію у виконавчу службу. Інформацію про виконавче провадження можна отримати в додатку Штрафи UA (поки є тільки для iPhone)

 7. Що робити, якщо оплатив меншу суму, ніж зазначено в постанові (недоплатив)?

  Якщо користувач сервісу “ Штрафи UA ” припустився помилки в сумі штрафу, ми повідомляємо його про це і координуємо в подальших діях.  
  У ситуації, коли ви заплатили меншу суму штрафу, вам в першу чергу слід звернутися в управління патрульної поліції вашого міста. Якщо постанова ще не прострочено, ви зможете доплатити відсутню різницю і, привізши обидві квитанції про оплату, закрити постанову. Якщо прострочено дивіться попереднє запитання

 8. Що робити, якщо сплатив більшу суму, ніж зазначено в постанові (переплатив)?

  Якщо ви заплатили в строк, але заплатили быльшу суму штрафу а ніж біло потрібно, ви можете повернути кошти з Казначейства, звернувшись для цього в управління патрульної поліції і написавши заяву на повернення помилково сплачених коштів.

 9. Після оплати через сервіс не отримав квитанцію, що робити?

  1. Перевірте папку СПАМ у вашій пошті. На жаль іноді поштова служба поміщає такі листи в СПАМ. Ми працюємо над тим, щоб такі ситуації мінімізувати;
  2. Ви можете авторизуватися в додатку Штрафи UA (для Android або для iPhone) вказавши мейл, який вводили при оплаті штрафу, і завантажити в додатку ваші квитанції про оплати, які були виконані через наш сервіс (за вказаним вами мейлом);
  3. Ви можете звернутися в технічну підтримку сервісу, написавши листа & nbsp; із зазначенням серії та номера постанови , яке оплатили через наш сервіс: & nbsp; [email protected] ; Ми допоможемо розібратися.
  4. Ви можете викликати чат тех. підтримки і ми надамо консультацію
 10. Як дізнатися про наявність штрафу?

  Для того, щоб отримати інформацію про наявність у вас не виконаних постанов (незакритих штрафів) можна:
  1. Звернутися до найближчого управління патрульної поліції, в відділ адміністративної практики. Адреси можна подивитися тут https://shtrafua.com/adresi-upravlin
  2. Зателефонувати до управління за телефоном (044)287-82-82 працює з 8 до 20 годин щодня. Зазвичай по телефону така інформація не надається, але ж у деяких випадках інспектор может надати деяку інформацію. Тож спробувати варто.
  3. У мобільному додатку Штрафи UA ви можете перевірити наявність у вас боргів перед виконавчою службою (прострочені штрафи, які вже потрапили в виконавчу службу). Борг може бути сформований навіть при сплаченому в останній день штрафі. Додаток допоможе вам це контролювати і в разі виникнення боргу, дізнатися про це завчасно. На даний момент доступно тільки для для iPhone Штрафи UA (штрафи, борги та страховки)
  4. Можна спробувати подивитися в кабінеті водія на сайті МВС. Але варто врахувати, що сервіс знаходиться в випробувальної експлуатації, і інформація в ньому не завжди може збігатися з реальністю. Варто перевіряти інформацію безпосередньо в управлінні патрульної поліції.
 11. Помилився в серії (або номері) постанови, що робити?

  Щоб оплата штрафів пройшла успішно, сервіс “ Штрафи UA ” попереджає своїх користувачів про помилку в серії постанови, якщо серія введеного постанови відрізняється від допустимих серій за порушення ПДР. Звертаємо вашу увагу, що це стосується тільки серії. Перевірити правильність введення серії та номера постанови цілком ми не можемо, так як поки до цієї інформації в Україні немає відкритого доступу. Якщо ви все ж таки не так ввели серію або номер постанови, то для того, щоб вашу постанову обробили, вам доведеться звернутися в управління патрульної поліції і написати заяву на повернення помилково сплачених коштів. А сам штраф сплатити заново, ввівши правильні дані.

 12. Як повернути сплачені гроші?

  Для цього вам доведеться поїхати в управління патрульної поліції, написати заяву про повернення помилково сплачених грошей, а також привезти необхідний пакет документів:

  1. Паспорт громадянина України;
  2. Ідентифікаційний код;
  3. Копію квитанції.

  В заяві необхідно вказати:

  1. МФО;
  2. ЄДРПОУ;
  3. Номер рахунку;
  4. Призначення платежу;
  5. Ідентифікаційний номер;
  6. ПІБ;
  7. Номер карти або рахунку, на який будуть повернуті гроші.

  Користувачі сервісу “ Штрафи UA ” завжди можуть отримати інформацію по пунктах 1, 2, 3, звернувшись в технічну підтримку сервісу “ Штрафи UA ”:   [email protected] , або взявши реквізити звідси: & nbsp; https://shtrafua.com/ru/rekviziti, або ж з квитанції в додатку Штрафи UA.