• Штрафи ПДР
 • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

 • Visa
 • Безпечна оплата штрафу через Приват24
 • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
 • Підтримка ApplePay
 • Впевненість в погашенні

  Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

 • Електронна квитанція

  Одразу отримаєте квитанцію на мейл

 • Швидка сплата онлайн

  Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

 • Безпечний платіж

  Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Запитання

1. Як перевірити, що штраф погашено?

Дізнатися про погашення штрафу можна, використовуючи сервіс "Штрафи UA", за умови сплати штрафу через даний сервіс (на пошту надсилається повідомлення про статус постанови).
У випадках оплати через інші сервіси, дізнатися про погашення штрафу можна, звернувшись в управління патрульної поліції. 

2. Коли прийде повідомлення про погашення?

Термін відправки повідомлення про погашення залежить від наявності постанови та сплати в базі. Дана процедура займає від 7 робочих днів до декількох тижнів (у випадках, якщо постанову не внесено). На погашення такий строк не впливає, так як важлива сама дата сплати штрафу водієм.

3. Штраф необхідно оплачувати на рахунок Казначейства за місцем порушення або за місцем проживання водія?

Згідно з даними управління безпеки дорожнього руху: "Штрафи можна доповідна за будь-Якім рахунки, Незалежності від місця скоєння Порушення ПДР та проживання, окрім АР Крим та м. Севастополь." (Джерело:http://www.sai.gov.ua/ua/info/18.htm). Ми радимо сплачувати штрафи за місцем вчинення порушення.

4. Що робити, якщо пройшло 15 днів з моменту отримання постанови?

Відповідно до ст.307, 308 КУпАП: «Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення Йому постанови ... У разі несплати Правопорушником штрафу у строк, установлений Частиною першою статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового Виконання до органу державної виконавчої служби ... У порядку примусового Виконання постанови ... з Правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу ... ».
Для закриття простроченої постанови, вам буде потрібно відвезти квитанцію про оплату штрафу в подвійному розмірі в управління патрульної поліції. Якщо постанова не була передана до виконавчої служби, її оброблять. Якщо все-таки постанову надіслали до виконавчої служби, вам буде потрібно відвезти квитанцію про оплату штрафу в подвійному розмірі (якщо ви оплатили не в подвійному, то оплатити різницю) в державну виконавчу службу. Також у виконавчій службі за іншими реквізитами вам доведеться сплатити витрати виконавчої служби.

5. Що робити, якщо сплатив меншу суму, ніж зазначено в постанові (недоплатив)?

Якщо користувач сервісу "Штрафи UA" припустився помилки в сумі штрафу, ми повідомляємо його про це та координуємо в подальших діях.
У ситуації, коли ви сплатили меншу суму штрафу, вам в першу чергу слід звернутися в управління патрульної поліції вашого міста. Якщо постанова ще не прострочена, ви зможете доплатити різницю і, надавши обидві квитанції про оплату, закрити постанову. Якщо прострочено дивіться питання №4.

6. Що робити, якщо сплатив більшу суму, ніж зазначено в постанові (переплатив)?

Якщо ви сплатили в строк, але сплатили суму більшу, ніж штраф, ви можете повернути кошти з Казначейства, звернувшись для цього в управління патрульної поліції та написавши заяву на повернення помилково сплачених коштів.

7. Після сплати штрафу через сервіс "Штрафи UA" не отримав квитанцію, що робити?

- Ви можете авторизуватись в додатку Штрафи UA, вказавши мейл, який зазначали при сплаті штрафу, та завантажити в додатку та на свій мейл квитанції про сплати, виконані через наш сервіс  (за зазначеним вами мейлом).
- Або вам необхідно звернутися в технічну підтримку сервісу, написавши листа, вказавши серію та номер постанови, яку сплатили через наш сервіс: [email protected]

8. Як дізнатися про наявність штрафу?

Перевірка штрафів на даний момент можлива лише при відвідуванні управління патрульної поліції. Також незабаром завдяки сервісу "Штрафи UA" водії України отримають можливість онлайн-перевірки інформації про наявність штрафів (наразі функція знаходиться в закритому тестовому режимі).

9. Помилився в серії (або номері) постанови, що робити?

Щоб оплата штрафів пройшла успішно, сервіс "Штрафи UA" попереджає своїх користувачів про помилку, якщо серія введеної постанови відрізняється від допустимих серій за порушення ПДР. Якщо ви все-таки ввели неправильну серію або номер постанови, то вам доведеться звернутися до управління патрульної поліції для повернення помилково сплачених коштів (сплата у Казначейство виконується одразу. Штраф при цьому потрібно буде сплатити заново, вказавши правильні дані постанови. Поверннення коштів відбувається лише за офіційною процедурою - див.пит.10).

10. Як повернути помилково сплачені гроші?

Для цього вам доведеться поїхати в управління патрульної поліції, написати заяву про повернення помилково сплачених грошей з Казначейства, а також привезти з собою необхідний пакет документів:

- паспорт громадянина України;
- ідентифікаційний код;
- копію квитанції.

У заяві необхідно вказати:
- МФО;
- ЄДРПОУ;
- Номер рахунку;
- Призначення платежу;
- Ідентифікаційний номер;
- ПІБ;
- Номер картки або рахунку, на який будуть повернуті кошти.

Користувачі сервісу "Штрафи UA" можуть отримати інформацію по пунктах 1, 2, 3, звернувшись в технічну підтримку сервісу "Штрафи UA": [email protected], або взявши реквізити звідси: https://shtrafua.com/rekviziti-rahunkiv-dlya-splati-shtrafiv-za-porushennya-pdr/, або з додатку Штрафи UA.