• Штрафи ПДР
  • Автоцивілка

Сплата штрафів ПДР за номером постанови

з повідомленням про погашення

  • Visa
  • Безпечна оплата штрафу через Приват24
  • Безпечна оплата штрафу через Приватбанк
  • Підтримка ApplePay
  • Впевненість в погашенні

    Ми допоможемо впевнитися в погашенні і повідомимо про статус

  • ЕЛЕКТРОННА КВИТАНЦІЯ, код:

    Одразу отримаєте квитанцію на мейл

  • Швидка сплата онлайн

    Сплата на рахунок казначейства картою будь-якого банку в той же день

  • Безпечний платіж

    Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою

Як сплатити штраф за порушення ПДР в Україні?

Спосіб 1 - через термінал поліцейського.
Швидко, зручно, надійно, проте такі термінали мають далеко не всі поліцейські, тому для сплати штрафу "тут і зараз" у вас повинні бути банківська картка з достатньою кількістю грошей на ній.

Спосіб 2 - в управлінні поліції через банківські термінали.
Для цього вам доведеться поїхати в поліцію, що не завжди зручно, і там сплатити штраф.

Спосіб 3 - Штрафи UA
Ще один варіант для швидкої оплати онлайн - сервіс Штрафи UA, який діє принципово інакше: ви в будь-який час і не виходячи з дому / машини через додаток в своєму мобільному телефоні сплачуєте штраф, отримуючи квитанцію про оплату та, що найголовніше, інформацію про погашення постанови. Кількість даних, запитуваних сервісом, зведено до мінімуму (всього 5 полів), але комісія також є. Однак наявність додаткових функцій компенсують її з головою: після оплати вас повідомлять чи все в порядку з погашенням постанови або щось пішло не так (із зазначенням причини та подальшим координуванням у вирішенні ситуації).

Спосіб 4 - в касі банку або на його сайті.
Вимагає часу, часом нервів і біганини. Головний ризик при цьому, мабуть, різні стандарти обслуговування в українських банках (не в усіх проводиться оплата 2-х серійної постанови). Вам пощастить, якщо жінка за склом попросить у вас постанову, щоб самостійно ввести необхідні цифри, в той час як в іншому банку ви будете змушені їх продиктувати або ж заповнити вручну. В такому випадку залишається тільки сподіватися, що вся надана інформація дійде до одержувача в неспотвореному вигляді. Багато банків пропонують українським водіям оплачувати штрафи прямо на їхньому сайті, але для цього потрібно мати відкритий рахунок саме в цьому банку і не заплутатися при внесенні реквізитів в електронну форму.

Спосіб 5 - Приват 24.
Звичним і зручним для багатьох є Приват24, який пропонує знайти потрібну категорію в списку, обрати область і тип платежу, що за фактом знаходиться досить проблематично. Знайшовши необхідний пункт, потрібно ввести реквізити, серед яких: ПІБ, серія постанови, № постанови, призначення платежу та сума. Далі з'явиться кнопка «Сплатити». Проте є одне «але»: для здійснення цього, клієнтом банку бути обов'язково. В цілому, за допомогою Приват24 позбутися від штрафу можна набагато швидше, але кількість переходів зі сторінки на сторінку трішки пригнічує.

Спосіб 6 - Portmone.
Електронна платіжна система Portmone візьме комісію за проведення операції сплати штрафу, з чим, згнітивши душею, ще можна було б погодитися за наявності у сервісу незаперечних переваг. Однак для успішної сплати штрафу вам доведеться запастися терпінням, тому що вам буде потрібно ввести: управління, МФО, назву банку, ЄДРПОУ, розрахунковий рахунок, ПІБ, № постанови (20 цифр), суму платежу, серію постанови, дату постанови, e-mail і дані картки. Одним словом, простіше в банк сходити - комісія така ж, але введуть все за вас.

Спосіб 7 - EasyPay.
Варто згадати про сервіс EasyPay, який, після реєстрації, може стати незамінним помічником в оплаті різних послуг. Крім цього, відмінних рис у нього небагато - процес оплати складається з 7 кроків, після чого платіж обробляється. Проведення операції буде коштувати стільки ж, скільки і в касі банку, а це менше, ніж запитують аналогічні платіжні системи.

Спосіб 8 - iPay.
Ще один варіант - заплатити через iPay. Користуючись послугами сервісу, український водій перевірить себе на уважність, переносячи інформацію з постанови в форму платіжної системи. Попросять ввести як дані протоколу, так і особисті дані. За кожну транзакцію сервіс також стягує комісію, але є і одна особливість - iPay надішле за вказаною вами адресою оригінал платіжного доручення (квитанцію).

Спосіб 9 - Герц.
Герц - це ще один спосіб спрощеної оплати, націлений на економію вашого часу. Проте, незручний інтерфейс і болісний пошук категорії «Сплатити штраф», відсилають нас до вище описаних сервісів, які схожі по суті, але зрозуміліші в застосуванні. Один з плюсів, який вдалося помітити - в систему вбудовані реквізити одержувачів платежів, так що їх можна не запам'ятовувати, але все особисті дані вас попросять внести в 10 відведених для цього полів.

Спосіб 10 - Gospay.
Можна провести оплату через Gospay. Перше, що кидається в очі на сайті сервісу - «Ми цінуємо Ваш час», проте, виникає питання, яким же все-таки чином? Кінцевому пункту - «сплатити» передує 11 порожніх полів, мовляв, заповнюйте на здоров'я. Можливий плюс - сайт точно не зависне, тому що сервіс пропонує всього 2 функції - сплата штрафів за порушення ПДР і сплата послуг поліції охорони. За проведення операції просять 3% комісії, і обіцяють, що гроші надійдуть в банк протягом 1 дня.